Trening personalny

to indywidualny trening z trenerem, który pokazuje nam poszczególne ćwiczenia, dobrane pod nasze potrzeby oraz czuwa nad prawidłowością ich wykonywania. Taki trening może się okazać ogromnie pomocny dla początkujących, ale także dla tych, którzy trenują już długo i potrzebują zmiany planu treningowego na bardziej zaawansowany, w tym wprowadzenia nowych elementów ćwiczeń.
60 od

pojedynczy 80zł

pakiet 8 treningów (2x w tygodniu) – 480zł (60zł za trening)

ustalenie planu treningowego z jednym treningiem, by pokazać technikę wykonywania poszczególnych ćwiczeń – 100zł

treningi personalne odbywają się na siłowni City Fit

podstawowe info

Oferta treningów personalnych adresowana jest do osób, które chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, polepszyć kondycję fizyczną, zbudować masę mięśniową bądź wprowadzić aktywność fizyczną dla lepszego samopoczucia.

treningi personalne prowadzę na siłowni City Fit
czas trwania treningu to 60min

Czy taki trening jest lepszy od treningu w grupie?

Przede wszystkim jest efektywniejszy. Trener dostosowuje wykonywane ćwiczenia do poziomu ćwiczącego, może też tak ułożyć program, by ćwiczący szybko osiągnął zamierzone cele. Ja biorę pod uwagę nie tylko kondycję, ale i budowę ciała konkretnej osoby, a także jej potrzeby. W ten sposób powstaje program dopasowany do ćwiczącego niczym kreacja szyta na miarę. Pozostając przy tym porównaniu, trening w grupie to gotowy strój kupiony w sklepie. Możemy dopasować treningi grupowe do naszych potrzeb, ale one zawsze będą uśrednione tak, by mogło skorzystać z nich wiele osób. Dla przykładu: zapisujemy się na ćwiczenia mające pomóc nam zrzucić zbędne kilogramy. Spotyka się na nich kilka lub kilkanaście pań mających ten sam cel. Tylko że każda z nich chce się pozbyć kilogramów z nieco innych partii ciała. Każda z nich jest w innej kondycji. Organizm każdej z nich wreszcie nieco inaczej reaguje na ćwiczenia. Trening grupowy musi uwzględniać sytuację każdej z uczestniczek. Trening personalny skupia się na jednej, konkretnej osobie. Poza tym reaguję na bieżąco, na przykład zmniejszając intensywność ćwiczeń, gdy mamy zły dzień (a kto z nas nie miewa dni, kiedy nic nam się nie chce?), a zwiększając ją, kiedy jesteśmy w stanie zrobić więcej. Także z tego powodu efekty ćwiczeń będzie widać dużo szybciej po treningach personalnych niż po treningach grupowych. Umawiamy się w miejscu i czasie najwygodniejszym dla Ciebie. Oczywiście niektóre treningi wymagają specjalistycznego sprzętu dostępnego tylko w siłowniach, ale do wielu ćwiczeń potrzebne nam tylko gniazdko elektryczne ;) Trening personalny jest godny polecenia przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkim osiągnięciu celu. Poza tym bardzo przydatny okazać się może dla osób początkujących, które pod moim bacznym okiem nauczą się poprawnego wykonywania wszystkich ćwiczeń, dowiedzą się sporo o zasadach treningu i poznają swoje ciało. Warto jednak pamiętać, że trening personalny może okazać się także rozwiązaniem doskonałym dla osób zaawansowanych, trenujących od dłuższego czasu, ale narzekających na brak efektów. W ich przypadku bardzo istotne może okazać się spojrzenie z zewnątrz i pomoc fachowca. Ponadto trening personalny jest idealnym wyjściem dla osób, które potrzebują bardzo konkretnych ćwiczeń prozdrowotnych, na przykład mających wzmocnić kręgosłup, czy skorygować wady postawy. Polecam je wszystkim wracającym do ćwiczeń po dłuższej przerwie – indywidualna praca ze mną pozwoli na szybszy powrót do dawnej formy – a także ludziom starszym, którzy powinni szczególnie uważać na intensywność treningu z uwagi na możliwość kontuzji.

Dla kogo?

Trening personalny jest godny polecenia przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkim osiągnięciu celu. Poza tym bardzo przydatny okazać się może dla osób początkujących, które pod moim bacznym okiem nauczą się poprawnego wykonywania wszystkich ćwiczeń, dowiedzą się sporo o zasadach treningu i poznają swoje ciało. Warto jednak pamiętać, że trening personalny może okazać się także rozwiązaniem doskonałym dla osób zaawansowanych, trenujących od dłuższego czasu, ale narzekających na brak efektów. W ich przypadku bardzo istotne może okazać się spojrzenie z zewnątrz i pomoc fachowca. Ponadto trening personalny jest idealnym wyjściem dla osób, które potrzebują bardzo konkretnych ćwiczeń prozdrowotnych, na przykład mających wzmocnić kręgosłup, czy skorygować wady postawy. Polecam je wszystkim wracającym do ćwiczeń po dłuższej przerwie – indywidualna praca ze mną pozwoli na szybszy powrót do dawnej formy – a także ludziom starszym, którzy powinni szczególnie uważać na intensywność treningu z uwagi na możliwość kontuzji.